SERWIS TECHNICZNY

Przygotowanie techniczne naszego serwisu w połączeniu z najlepszymi dostępnymi materiałami dają pewność trwałości wykonywanych przez nas instalacji.

Usługi wykonywane przez serwis to:

  • uruchomienie stacji uzdatniania (kompleksowy rozruch, przekazanie stacji użytkownikowi protokołem zdawczo-odbiorczym, doradztwo w zakresie uzdatniania wody), opracowanie projektów,
  • pełna obsługa gwarancyjna wynikająca z instrukcji obsługi i karty gwarancyjnej,
  • naprawy pogwarancyjne, naprawy drobne, remonty,
  • regularne okresowe przeglądy urządzeń,
  • instalacje urządzeń - montaż stacji uzdatniania wody do nowych i dopasowanie do istniejących instalacji wodnych,
  • modernizacja instalacji pracujących nieefektywnie,
  • czyszczenie układów wodnych,
  • doradztwo techniczne


  


O pewności i jakości wykonanych i serwisowanych przez nas instalacji świadczy rosnąca liczba naszych klientów z całej Polski. Serwisujemy instalacje w miejscowościach takich jak: Suwałki, Łódź, Namysłów, Suwałki, Warszawa, Iława, Piechowice, Milejów, Kaźmierz, Leżajsk, Straszyn, Inowrocław, Straszyn, Suwałki, Chrzanów, Lublin, Kętrzyn, Słupno, Gdynia, Łódź, Stare Kurowo, Sokółka, Tarnów, Lubawa, Kąty Wrocławskie, Olsztynek, Kolbudy, Pakość, Pabianice, Kaczory, Lublin, Kruszwica, Konin, Nowe Czarnowo, Brzesko.

Naszymi klientami są między innymi takie zakłady jak: Zakład: ?MALOW? Sp. z o.o., ?ORGANIKA-CAR? S.A., Browar Namysłów Sp. z o.o.Browar Północny Sp. z o.o.EMIG Sp. z o.o., ENERGETYKA CIEPLNA Sp. z o.o.Fabryka Papieru Piechowice S.A., FRUCTO-MAJ Sp. z o.o., Hochland Polska Sp. z o.o., HORTINO ZPOW Leżajsk Sp. z o.o.KOMERS INTYERNATIONAL, Huta Szkła Gospodarczego IRENA S.A.KOMERS INTERNATIONAL, LITPOL Sp. z o.o., MAGBUD Sp. z o.o., Perła-Browary Lubelskie S.A.Philips Lighting Farel Mazury Sp. z o.o.PONZIO POLSKA Sp. z o.o., RADMOR S.A.Sapa Aluminium Sp. z o.o., SILIKAT-KS Sp. z o.o., Spółdzielnia Mleczarska SOMLEK w Sokółce, Spółdzielnia Pracy Tarnowska Odzież, SWEDWOOD POLAND S.A., Torf Corporation, TYMBARK S.A.Wenus Sp. z o.o., Z.P.M.B. PROMAX Sp. z o.o., Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, Zakład Rolniczo-Przemysłowy FARMUTIL-HS, Zakłady Chemiczne ?Permedia?, Zakłady Tłuszczowe ?KRUSZWICA? S.A., Zespół Elektrowni PAK S.A., Zespół Elektrowni ?Dolna Odra? S.A., Carlsberg Okocim S.A.

Więcej o klientach którzy nam zaufali na stronie KLIENCI.