O FIRMIE

P.H.U. WATER SERVICE funkcjonuje z powodzeniem od 2000 roku. Do głównych zadań naszej firmy należy uzdatnianie wody. Jest to dziedzina, w której decydujące są wiedza i doświadczenie w praktycznym rozwiązywaniu problemów, tak, aby osiągnąć odpowiednie parametry wody dla każdego celu. Woda to ?organizm żywy? i w każdym przypadku wymaga odpowiedniego przygotowania a jej jakość zależy od źródła oraz celu przeznaczenia, mając to na uwadze w każdym przypadku zaczynamy od analizy fizykochemicznej, poprzez projekt instalacji, propozycji rozwiązań technologicznych do fachowego montażu i rozruchu stacji uzdatniania kończąc na sprawowaniu pieczy nad prawidłową pracą każdej instalacji w ramach obsługi serwisowej.

Do naszych zadań należy uzdatnianie wody dla celów

  • technologicznych : przemysł spożywczy, chemiczny, energetyczny, elektroniczny, odzieżowy
  • gospodarczo - bytowych : hydrofornie, ujęcia własne dla gospodarstw domowych, hoteli, szpitali, budynków wielorodzinnych
  • grzewczych : kotłownie (wodne, parowe), zbiorniki c.w.u.

Specjalizujemy się m.in. w demineralizacja, dekarbonizacja i zmiękczanie wody, w instalacjach jak : filtry do wody, filtracja, odwrócona osmoza, odtlenianie katalityczne i ultrafiltracja.

Odwrócona osmoza jest jednym z najczęstszych procesów stosowanych w oczyszczaniu wody. Pozwala zredukować nawet 90-98% zanieczyszczeń. Indywidualne podejście i ścisła współpraca z naszymi Klientami owocuje ciągłym poszerzaniem wiedzy oraz zdobywaniu nowych doświadczeń, gdyż nie stronimy od nowych rozwiązań i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom. Technologie stosowane w Zakładach mają coraz to nowe wymagania dla parametrów wody, dlatego też kreatywnie podchodzimy do rozwiązań w zakresie jej przygotowania i podejmujemy każde, nawet trudne wyzwania.

W realizacji naszych projektów stosujemy komponenty znanych producentów takich jak: Fleck, Clack, Siata, Pentair, Wave Cyber, Filmtec, Rohm & Haas, Dow, Grundfos, Lovara. W realizacji naszych projektów stawiamy na najwyższą jakość komponentów, dokładność montażu, oraz prostotę rozwiązań tak by zapewnić długoletnią eksploatację i zminimalizować zaangażowanie użytkownika w nadzór nad pracą stacji.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, podchodzimy do realizacji każdego projektu z najwyższą dbałością o szczegóły, tak by wraz z Klientem wybrać najkorzystniejsze rozwiązania. Na etapie ofertowania i projektowania technologii służymy pomocą i doradztwem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu realizujemy wszelkie metody uzdatniania wody wykorzystując do tego celu wszystkie dostępne na rynku rozwiązania technologiczne. Dla potrzeb klienta indywidualnego przygotowaliśmy w swojej ofercie filtry do wody znacznie podwyższające jakość spożywanej wody pitnej. Natomiast dla celów przemysłowych proponujemy:

  • stacje odżelaziania i odmanganiania wody na złożach katalitycznych jak i żwirowych,
  • filtracja na węglu aktywnym,
  • stacje zmiękczania wody,
  • stacje demineralizacji wody zarówno na jonitach jak i w procesie membranowym,
  • sterylizacja wody promieniami UV,
  • dezynfekcja i kondycjonowanie wody za pomoca preparatów chemicznych (antyskalanty, utleniacze do regeneracji złóż katalitycznych, dezynfakcja wody dwutlenkiem chloru Twin Oxide ).

W zakresie dostaw preparatów chemicznych współpracujemy z takimi firmami jak Brenntag i ROC Components.

W trosce o najwyższą jakość i wysokie parametry pracy, wyspecjalizowaliśmy się w produkcji własnych urządzeń odwróconej osmozy. Wykonujemy urządzenia w szerokim zakresie wydajności od małych urządzeń dla celów bezdotykowych myjni samochodowych, do wysokowydajnych urządzeń dla przemysłu.

Obszar naszego działania obejmuje całą Polskę jak i wychodzi poza jej granice. Szybko, sprawnie i rzetelnie realizujemy powierzone nam zadania w zakresie nowych instalacji niemniej równie prężnie działamy w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w serwisowaniu i przeglądach technicznych urządzeń różnych producentów świadczymy usługi w zakresie napraw i konserwacji istniejących instalacji.P.H.U. WATER SERVICE

Systemy Uzdatniania Wody

 

Biuro i magazyn :

ul. Tęczowa 3

84-240 Reda


tel/faks:   (+48) 58 663 33 99

kom.:       (+48) 602 697 414

 

Serwis:       waterservice@poczta.onet.pl

Biuro:                      biuro@waterservice.pl

Właściciel:            maciej@waterservice.pl